Dzień dobry!

Mam na imię Agnieszka i jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim. Moja praca to także moje hobby, którym zajmuję się z wielką pasją i zaangażowaniem.

A Kraków… to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłam, wychowałam, poznałam swoich przyjaciół, ukończyłam studia i założyłam rodzinę.
Mieszkając w Krakowie „od zawsze” mam z nim niezliczoną ilość wyjątkowych wspomnień i - tak jak każdy Krakus – swoje ulubione miejsca, których nie da się pomylić z żadnymi innymi na świecie.

Dzięki zdobytym certyfikatom mogę oprowadzać nie tylko po mieście, ale także w oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa: Podziemiach Rynku i po Trasie Pamięci: Fabryce Emalia Oskara Schindlera, Aptece pod Orłem i Domu Śląskim przy Pomorskiej 2.

Należę do Federacji Stowarzyszeń Przewodnickich. To ogromny zaszczyt i prestiż nosić przewodnicką blachę z herbem Krakowa.
Moja ma numer 333.
Oprowadzam w językach polskim i angielskim.

Serdecznie zapraszam Was do odwiedzenia i zwiedzenia Krakowa ze mną. To miasto z duszą i niepowtarzalnym klimatem. Jedyne takie na świecie. Jestem pewna, że Was oczaruje i wyjedziecie stąd z tysiącem wspomnień!

Korale Krakowianki Kraków Przewodnik po Krakowie